tr_TR
en
off
Mobile View
Desktop View

CEVDET   DEMİR

HIZMETLER
1990
 

Çalısma  Alanlarım

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği - Antrenörlük Eğitimi - Spor Yöneticiliği - Rekreasyon , okumak isteyenler için açılmış olan hazırlık kursu.

* YGS'den 200 puan üzeri almış olmak. 
* Hafta içi 3 ve hafta sonu olmakla birlikte toplamda 5 gün idman vardır. 
* Katılım ücreti aylık ... tl dir. ( Öğrenci başına ) 
* İdmanların yapıldığı salon : Bozüyük Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu
* Ygs sonuç belgesi , Sağlık Raporu , Kan Değerleri Testi (Kız adaylar için) , Veli İzin Belgesi , Kursiyer Katılım Belgesi , Nüfus Cüzdanı Fotokopisi getirmek zorunludur.


* Kurs Kayıtları devam etmektedir .

ABC Spor Akademisi

 **  Besyo Hazırlık Kursu **

Kadin ve Spor

 

Ülkemizde kadına verilen değer ortada. Biz bu tabuları yıkmak için bir çalışma başlattık. Bu çalışmamızda sporu kullanacağız. Kadın ve Spor başlığı ile başlatılan projede kadınlarımızın evde oturmak , gün yapmak vb işlerle uğraşmak yerine parkta ve daha önceden belirlenen yerler de spor aktiviteleriyle iç içe olmalarını sağlama amacındayız. 

* Parklar bizim için eğlence alanı .
* Treekking , Doğa Gezileri .
* Aerobic , Yoga , Zumba Dance 
* Sabah-Akşam koşular , yürüyüşler .

 
 

Engellilerde Spor Egitimi

Bilindiği gibi spor, sağlıklı ve mutlu bir yaşam için gerekli bir uğraştır ve tüm insanlar için önemlidir. Ancak sporun, engelli bireyler için daha farklı bir önemi vardır. Çünkü spor, zaten yaşamlarında bir çok engelle karşılaşan ve bu engellerin yarattığı stresle birlikte yaşayan engelli bireylere, yeni bir pencere açabilmektedir.
Engel türü ve derecesi ne olursa olsun hareket etme, egzersiz yapma,sportif aktivitelere katılma bireye haz vermekte, hareket etmekten duyulan haz da bireyin yaşam motivasyonun arttırmaktadır.


    Detaylı bilgi almak için buradan ulaşın ..


 

Kisisel Gelisim Egitimleri


** Yasam Koçlugu / İliski Koçlugu​


** Motivasyon Egitimleri


** Hedef ve Vizyon Belirleme


** Düstüysek Kalkarız Egitimi 


** Kisisel Gelisim Testleri


**

 
facebook , google, twitter , instagram , swarm , cevdet demir , futbol , spor ,cevdet , sinema, film izle , hdfilm , izlesene , youtube , kişisel gelişim , mega holdings , network , network marketing
facebook , google, twitter , instagram , swarm , cevdet demir , futbol , spor ,cevdet , sinema, film izle , hdfilm , izlesene , youtube , kişisel gelişim , mega holdings , network , network marketing